Zielonczyn
Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

27 września na Orliku w Zielonczynie odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach wystartowały reprezentacje czterech szkół z Gminy Sicienko: Kruszyn, Sicienko, Trzemiętowo oraz Wojnowo. Zespoły grały systemem "każdy z każdym" 2 x 10 minut. Mecze sędziował Trener Środowiskowy na Orliku w Zielonczynie Wiesław Wierzbanowski.
Bezkonkurencyjną okazała się drużyna z
Sicienka, która zdobyła komplet punktów nie tracąc żadnej bramki. Zwycięski zespół awansował do rozgrywek powiatowych, które odbędą się w październiku w Solcu Kujawskim.
Wyniki:
Sicienko - Kruszyn 13:0
bramki dla Sicienka: Michał Bartol - 6, Leszek Falba - 3, Oskar Cholewczyński - 2, Aleksander Popa - 1, Antek Syrocki - 1, Kacper Zboiński - 1
Wojnowo - Trzemiętowo 5:0
bramki dla Wojnowa: Jakub Łączkowski - 3, Piotr Witkowski - 2
Trzemiętowo - Kruszyn 3:0
bramki dla Trzemiętowa: Piotr Mazurkiewicz - 2, Jakub Olwig - 1
Sicienko - Wojnowo 6:0
bramki dla Sicienka: Aleksander Popa - 3, Leszek Falba - 1, Kacper Zboiński - 1, Paweł Koźmierkowski - 1
Kruszyn - Wojnowo 0:9
bramki dla Wojnowa: Piotr Witkowski - 4, Jakub Łączkowski - 3, Hubert Buller - 1, Jakub Pilarski - 1
Sicienko - Trzemiętowo 4:0
bramki dla Sicienka: Leszek Falba - 1, Aleksander Popa - 1, Michał Bartol - 1, Paweł Bartol - 1
Tabela:
1.
Sicienko 9 23:0
2.
Wojnowo 6 14:6
3.
Trzemiętowo 3 3:9
4.
Kruszyn 0 0:25GALERIA


 
Turniej Piłki Nożnej Seniorów PDF Drukuj Email

 

3 maja na Orliku w Zielonczynie odbył się Turniej Piłki Nożnej Seniorów. W zawodach wystąpiły zespoły FC Rayos, Olimpia Tupadły oraz Komary Zielonczyn. Zespoły zagrały systemem "każdy z każdym" 2 x 15 minut. Końcowe zwycięstwo odnieśli gospodarze, czyli Komary Zielonczyn, którzy zdobyli komplet punktów.
Wyniki:
FC Rayos - Olimpia Tupadły 1:2
Olimpia Tupadły - Komary Zielonczyn 6:7
FC Rayos - Komary Zielonczyn 1:6
Tabela:
1. Komary Zielonczyn 6 pkt. 13:7
2. Olimpia Tupadły 3 pkt. 8:8
​3. FC Rayos 0 pkt. 2:8
​Skład Komarów Zielonczyn: Łukasz Makowski, Artur Poła, Mariusz Popa, Patryk Poła, Tomasz Szewczuk, Paweł Sudak, Wiesław Wierzbanowski, Damian Daroń, Patryk Giemza, Mateusz Szopiński.

 


 

GALERIA

 
„Król Bul” PDF Drukuj Email

 

W minioną niedzielę (08.04) w Świetlicy Wiejskiej w Zielonczynie gościliśmy grupę teatralną „13+” prowadzoną przez p. Agnieszkę Żarnowską. Cieszyło się ono bardzo dużym zainteresowaniem ze strony widzów, którzy licznie przybyli posłuchać i pooglądać nasz spektakl.

Gratulujemy udanego występu młodym aktorom oraz osobom, które były odpowiedzialne za scenografię czy charakteryzację (Jakub Stachowicz, Ewelina Kunicka). Świetna robota!

Szczerze polecamy ten spektakl. Osoby, które przegapiły wystąpienie w Zielonczynie zapraszamy do sąsiadujących miejscowości (Kruszyn, Pawłówek, Strzelewo) bo i tam będzie wystawiany ten spektakl.

 

 

GALERIA


 
36. urodziny TWAT w Zielonczynie PDF Drukuj Email

W dniu 17. 03. 2018 r. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Turystycznej, czyli Koło Pracowników Oświaty Oddział PTTK przy Klubie Insp. Wsp. SZ, obchodziło 36 urodziny. Z tej okazji odbył się urodzinowy rajd i uroczysta biesiada w Zielonczynie gm. Sicienko.

5 – kilometrowa trasa piesza rajdu prowadziła od świetlicy wiejskiej przez leśnictwo, Rezerwat Przyrody Kruszyn (wąwóz), łąki nadnoteckie z powrotem do świetlicy. W czasie trwania biesiady śpiewał zespół ,,Wrzos” działający przy Stowarzyszeniu Emerytów i Kobiet Aktywnych z Zielonczyna. Smaczne wypieki i okolicznościowy tort na 50 osób były również dziełem bardzo gościnnych i utalentowanych członków Stowarzyszenia. Toastom i hymnom pochwalnym z obu stron nie było końca.

W czasie spotkania miał również miejsce kiermasz wyrobów ludowych związanych z nadchodzącymi Świętami.(relacja ze strony http://www.wojskowy.bydgoszcz.pttk.pl)

 

 

 

GALERIA

 
OZDOBY I PISANKI WIELKANOCNE (ŚWIETLICA W ZIELONCZYNIE) PDF Drukuj Email

 

Tuż przed świętami Wielkanocy dzieci ze świetlicy wiejskiej z Zielonczyna wykonały ręcznie ozdobione pisanki oraz inne ozdoby związane z symbolami i zwyczajami wielkanocnymi.

Fantazjom nie było końca. Wszyscy wykazali się wspaniałą kreatywnością i aktywnością twórczą.


 

GALERIA

 
Świetlica Wiejska w Zielonczynie: BIWAK PDF Drukuj Email

Kolejny dzień ferii za nami a my realizujemy kolejny punkt, który zaplanowaliśmy na ten wolny czas. Dla miejscowych dzieci i ich przyjaciół został zorganizowany biwak w świetlicy wiejskiej w Zielonczynie.

Staraliśmy się wykorzystać cały ten czas na wspólną zabawę. Razem rysowaliśmy, graliśmy, śpiewaliśmy. Świetna zabawa trwała do wczesnych godzin porannych.

 

 


GALERIA

 
Świetlica Wiejska w Zielonczynie: BAL KARNAWAŁOWY PDF Drukuj Email

Wykorzystując ostatni dzień karnawału dzieci ze Świetlicy w Zielonczynie wraz z kolegami z okolicznych miejscowości bawiły się wspólnie na Balu Przebierańców.

Na Balu pojawiły się dzieci przebrane za księżniczki, koty, pantery, lekarzy, policjantów, klaunów itd. Przybyli goście mogli potańczyć przy swoich ulubionych piosenkach, pobawić się z kolegami oraz posmakować przygotowanego dla nich słodkiego poczęstunku.

Za obecność oraz pomoc w organizacji dziękujemy pani. Marice z Biblioteki w Kruszynie.


 

GALERIA

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4
week 45 5 6 7 8 9 10 11
week 46 12 13 14 15 16 17 18
week 47 19 20 21 22 23 24 25
week 48 26 27 28 29 30

Losowe zdjęcie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 204 gości 

Statystyki

Odsłon : 70952