Wierzchucinek
"Święto pieczonego ziemniaka" w świetlicy w Wierzchucinku PDF Drukuj Email

"Święto pieczonego ziemniaka" nasze małe gosposie rozpoczęły od obierania ziemniaków. Wspólnymi siłami naobierały całą miskę kartofelków. W tym samym czasie chłopcy przygotowali owoce i napoje. Upieczone frytki i ziemniaczki z piekarnika przy wspólny stole smakowy wyjątkowo. Po takim jedzeniu wspólna zabawa była nawet wskazana.


GALERIA


 
Świetlica w Wierzchucinku: Jesień w naszej świetlicy PDF Drukuj Email

Jesień w pełni zawitała do naszej świetlicy.

W oknach mamy kolorowe ozdoby, na stołach kosze kasztanów, żołędzi i orzechów z których zrobiono różne dzieła a i muchomorek powstał niczego sobie.

 

 

GALERIA

 
Świetlica w Wierzchucinku: Zakończenie wakacji PDF Drukuj Email

Wakacje zakończyliśmy zabawami klockami lego, kolorowym konfetii i jazdą na rolkach.

 


GALERIA

 
Świetlica w Wierzchucinku: Wakacyjne atrakcje PDF Drukuj Email

Kto powiedział że w czasie deszczu dzieci się nudzą? My nie mamy na to czasu. Kiedy padało tańczyliśmy, śpiewaliśmy i malowaliśmy palcami.

Potem wybraliśmy się na zorganizowaną wycieczkę do Jura Parku w Solcu, innym razem na Taneczną Zumbę do Sicienka pod bacznym okiem pani instruktor od której dzieci otrzymały pamiątkowe naklejki i pieczątki.

Po takich tańcach lody i lizaki smakowały jeszcze lepiej.

Po raz kolejny zawitały do nas dzieci na biwak z Gliszcza, Samsieczna i Mochla. Wspólne gry i zabawy cieszyły wszystkich. Nawet pani Gosia i Justyna podczas sprzątania zaprezentowały swoje zdolności wokalne.

 

 

GALERIA


 
Wyprawa w kosmos PDF Drukuj Email

12.07.2018 w naszej gminie zagościło objazdowe planetarium "Astropark". Projekcja odbyła się w specjalnej kopule o kształcie kuli gdzie mogliśmy przenieść się w kosmos. Poznaliśmy fazy księżyca, znaki zodiaku, układ planet oraz wiele innych astronomicznych ciekawostek. To było bardzo ciekawe przeżycie.

 


GALERIA

 

 
Świetlica w Wierzchucinku: Gminny Konkurs Wędkarski PDF Drukuj Email

W wakacyjne przedpołudnie 9 lipca 2018 po raz V uczestniczyliśmy w Gminnym Konkursie Wędkarskim przy ITK w Sicienku. Jednym łapanie ryb szło troszkę lepiej innym słabiej, ale dzięki organizatorom i sponsorom wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Bardzo dziękujemy za miłą zabawę, ognisko i kiełbaski.

 


GALERIA

 
Świetlica w Wierzchucinku: WAKACJE PDF Drukuj Email

Wakacje to czas naszych spotkań integracyjnych. Już po raz kolejny w naszej świetlicy gościliśmy dzieci ze świetlic Gliszcz - Samsieczno pod czujnym okiem pani Gosi i Grażynki. Cały dzień wypełniony był różnymi grami i zabawami ale karaoke przebiło wszystko. Początki trochę były oporne, ale później rozśpiewane buźki umiliły czas. Był nawet konkurs. Ale jak tu wybrać najlepszych skoro wszyscy pięknie śpiewali. Powołana komisja Jury miała problem z wyłonieniem zwycięzcy dlatego postanowiono nagrodzić wszystkich.

 


GALERIA

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4
week 45 5 6 7 8 9 10 11
week 46 12 13 14 15 16 17 18
week 47 19 20 21 22 23 24 25
week 48 26 27 28 29 30

Losowe zdjęcie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 211 gości 

Statystyki

Odsłon : 70953