Łukowiec
Świetlica w Łukowcu PDF Drukuj Email

Dnia 6 listopada w świetlicy w Łukowcu świętowaliśmy 100 lecie Niepodległości Polski. W tym wyjątkowym dniu dzieci przedstawiły program artystyczny recytując wiersze oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po przedstawieniu wszyscy zajadali się rogalami oraz innymi smakołykami. Pod koniec spotkania dzieci bardzo chętnie wykonywały kotyliony patriotyczne.

 


GALERIA


 

 

 
Świetlica Łukowiec PDF Drukuj Email

Ostatnio w świetlicy odbyły się zabawy i gry zręcznościowe, każde dziecko bardzo chętnie bawiło się z koleżankami i kolegami. Było wesoło i sympatycznie.

 

 

GALERIA

 
Zajęcia w świetlicy Łukowiec PDF Drukuj Email

Na początku października dzieci przyszły do świetlicy na zajęcia rękodzielnicze podczas których wykonywaliśmy figurki z kasztanów, żołędzi orzechów i różnych dodatków ,dzieciom sprawiło to ogromną frajdę co widać na zdjęciu. Nasi najmłodsi artyści chętnie angażują się i potanowili wziąść udział w konkursie plastycznym organizowanym przez GOK, z ogromnym zapałem tworzyli piękne prace na konkurs.

 

 

GALERIA

 

 
Świetlica w Łukowcu PDF Drukuj Email

Dzieci z naszej  wioski i okolic uwielbiają przychodzić na nowo otwartą świetlicę, chętnie grają w gry planszowe i nie tylko oraz tworzą różne prace z malarstwa i rysunku.

 
Świetlica w Łukowcu PDF Drukuj Email

Na zakończenie wakacji w Świetlicy w Łukowcu , dzieci wyruszyły na wycieczkę rowerową koło lasu,gdyż ze względów bezpieczeństwa nie mogliśmy wejść do środka lasu. Dzieci bardzo chętnie zbierały dary ziemi oraz wzięły udział w konkursie.

 
Świetlica Wiejska w Łukowcu PDF Drukuj Email

Dnia 14 lipca 2018r  odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej świetlicy w Łukowcu.

 

Dnia 14 sierpnia 2018r. w nowej świetlicy w Łukowcu odbyły się zajęcia na których dzieci same tworzyły piękne wianki z ziół i kwiatów zebranych na łące. 
Dzień Dziecka w Świetlicy w Łukowcu PDF Drukuj Email

Dnia 02.06.2018 na boisku w Łukowcu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Dziecka. Zostało przygotowanych wiele atrakcji takich jak malowanie twarzy, każde dziecko otrzymało w prezencie balon z helem. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych konkursach. Nawet najmłodsi uczestnicy Dnia Dziecka znaleźli zabawę dla siebie. Po konkursach wspólnie zjedliśmy kiełbaski z grila oraz słodkości, które zostały przygotowane przez mamy.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4
week 45 5 6 7 8 9 10 11
week 46 12 13 14 15 16 17 18
week 47 19 20 21 22 23 24 25
week 48 26 27 28 29 30

Losowe zdjęcie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 273 gości 

Statystyki

Odsłon : 70957