GMINA SICIENKO PO RAZ SIÓDMY STAWIA NA RODZINĘ PDF Drukuj Email
czwartek, 18 maja 2017 14:19

 

Dnia 13 maja 2017 roku w Sicienku odbył się Majowy piknik rodzinny zorganizowany przez Wójta Gminy Sicienko, Gminny Ośrodek Kultury w Sicienku oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dla wszystkich pokoleń zostały przygotowane liczne atrakcje. Były zabawy, konkursy, bezpłatne zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zabawy z balonami, pokaz wyszkolenia psa policyjnego dla dzieci, owocowy poczęstunek i grochówka dla wszystkich. Można było zjeść ciasto przygotowane przez członkinie Gminnej Rady Kobiet.

Jak na prawdziwy piknik przystało, nie zabrakło pięknej, wiosennej pogody. W organizację Pikniku Rodzinnego bardzo aktywnie włączyły się szkoły z gminy Sicienko To dzięki zaangażowaniu dyrektorów szkół, nauczycieli oraz pedagogów szkolnych dzieci i młodzież zaprezentowały swoje talenty: było m.in przedstawienie z okazji 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Samsiecznie, występ uczestników Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznej, mini koncert Duetu „Druga w nocy” z Kruszyna, w składzie Jakub Stachowicz i Karol Żarnowski.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie zaprezentowały pouczające przedstawienie pt. „ Z Ekologią za Pan brat”. W idealny dla widza sposób, dzieci zachęcały, aby całe rodziny podejmowały działania chroniące nasze środowisko, tak abyśmy wszyscy mogli bawić się w otoczeniu wolnym od zanieczyszczeń. Przedstawienie urozmaicił występ zespołu wokalnego przygotowanego przez Romualda Wiśniewskiego, nauczyciela ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie. W ślad za przedstawieniem „Z Ekologią za Pan brat” uczestnicy pikniku zostali poczęstowani przez Grupę Producentów Owoców Galster z Wierzchucic pysznym sokiem jabłkowym i jabłkami.

Różnorodne melodie na instrumencie klawiszowym zaprezentowały: Julka Otlewska i Zuzia Sitarek z Wiejskiego Domu Kultury w Kruszynie. Pracują one na co dzień pod czujnym okiem Aliny Pastor. Wspaniale zaprezentował się chór wokalny „Kruszynki” ze Szkoły Podstawowej w Kruszynie pod kierownictwem Pani Aliny Pastor ze Szkoły Podstawowej w Kruszynie.

Dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych cieszył się pokaz zapasów przygotowany przez Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Gryf Wojnowo.

Swój talent taneczny zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trzemiętowie oraz piątoklasistki z Zespołu Szkół w Wojnowie. Serca publiczności podbił występ muzyczny przedszkolaków z oddziału przedszkolnego w Wojnowie przygotowany przez Małgorzatę Matczak – Gizę.

Dużą atrakcją cieszyły się gry i zabawy sportowe przygotowane przez pracowników GOK.

Wieczorem dla dorosłych widzów zagrał i zaśpiewał Zespół „Rajd”, którego członkami są nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie oraz Zespół coverowy „Znak czasu” prezentujący piosenki Zespołu Dżem, Breakout, TSA czy Macieja Maleńczuka Imprezę prowadziła redaktor Krystyna Lewicka – Ritter.

Wszystkim Przyjaciołom Kampanii gorąco dziękujemy zaangażowanie.


GALERIA

 

 

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu październik 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31

Losowe zdjęcie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 435 gości 

Statystyki

Odsłon : 65962