Dzień Kobiet PDF Drukuj Email

Pora – wieczór – godzina 18.00, data - 10 marca 2017 roku, miejsce – Świetlica Wiejska w Mochlu. Już po raz ósmy, korzystając z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet spotkały się mieszkanki naszej gminy, aby wspólnie uczcić swoje święto. Przy tej okazji zaprezentowały się lokalne kobiety z pasją:

Wioletta Badziągowska – mieszkanka Zielonczyna, najważniejsza, bo sprawująca funkcję sołtysa. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do wypełniania swoich obowiązków. Organizuje spotkania, imprezy, akcje charytatywne oraz wiele cennych inicjatyw lokalnych. Oprócz tego jest przede wszystkim mamą piątki dzieci, w tym niepełnosprawnego Błażeja.

Małgorzata Bogusz, z urodzenia bydgoszczanka, od wielu lat mieszka w Teresinie, ma troje dzieci, czworo wnucząt. Lubi szyć, lecz jej największą pasją jest szydełkowanie.

Anna Hoffman – mieszkanka Trzemiętowa, z wykształcenia jest technologiem żywienia, pracuje jako sprzedawca. Jej hobby jest wytwarzanie rzeźbionych świec w bajecznych kolorach.

Bożena Janiszewska – mieszkanka Wojnowa, mama dwóch synów związanych z UKS Gryf Wojnowo, zawodowo pielęgniarka, pracująca w Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie. Od trzydziestu pięciu lat zajmuje się profilaktyką zdrowa i bardzo ceni naturalne produkty do pielęgnacji ciała. Oferowała na miejscu zabieg „aksamitne ręce”.

Albina Jeszka urodziła się w Wałczu, od wielu lat jest mieszkanką Teresina. Mama pięciorga dzieci i szczęśliwa babcia. Jej pasją jest papierowa wiklina, ale i praca z krepą przynosi jej wiele satysfakcji.

Joanna Kochańska – na co dzień mieszka i pracuje w Sicienku, mama dwóch synów. Od niedawna jej pasją jest bieganie i zdrowy tryb życia. Codziennie pokonuje wiele kilometrów, aby nabrać wprawy i mieć siłę by zmagać się z własnymi słabościami podczas zawodów sportowych.

Oprócz naszych pasjonatek swoje rękodzieło prezentowały: Patrycja Belińska – Gąsior, Teresa Gil, Katarzyna Mikołajczak i Anna Rychławska.

Przebojem wieczoru okazał się skecz „Randka w ciemno zaprezentowany przez Zespół Kruszynianki, który do łez rozbawił publiczność.

Natomiast Panowie: Karol Żarnowski i Jakub Stachowicz specjalnie na te okazję powołali do życia, jedyny w swoim rodzaju duet. Zaprezentowali cały przekrój dobrej muzyki, były przeboje Seweryna Krajewskiego, Renaty Przemyk, świtowe przeboje muzyki filmowej. Jednak wykonanie utworu z repertuaru Jana Kiepury „Brunetki blondynki”, powaliło na kolana całą widownię. Tradycyjnie serwowano ciasto i gorące napoje.GALERIA

 

 

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu grudzień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2
week 49 3 4 5 6 7 8 9
week 50 10 11 12 13 14 15 16
week 51 17 18 19 20 21 22 23
week 52 24 25 26 27 28 29 30
week 1 31

Losowe zdjęcie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 744 gości 

Statystyki

Odsłon : 74717