Konkurs na ozdoby wielkanocne PDF Drukuj Email

Regulamin konkursu na ozdoby wielkanocne

1. Organizatorem konkursu są: Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Sicienku

2. Celem konkursu jest promocja talentów mieszkańców naszej gminy poprzez aktywizację artystyczną, prezentacja potencjału twórczego, rozwijanie wrażliwości estetycznej, pomysłowości, a przede wszystkim kultywowanie tradycji wielkanocnych.

3. Ozdoby świąteczne można wykonać z dowolnego materiału (min: bristol, papier, bibuła, koraliki, słomki, wstążeczki, tworzywo i innych) bez użycia gotowych elementów dekoracyjnych.

4. Uczestnikami są mieszkańcy Gminy Sicienko, a prace będą oceniane w kategoriach:

· klasy I-III

· klasy IV-VI

· klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne

· dorośli

5. Jedna osoba oddaje jedną pracę konkursową i oświadcza, że jest to jego autorskie dzieło nie prezentowane w innych konkursach.

6. Każda praca musi mieć logo umieszczone w widocznym miejscu oraz metryczkę w kopercie zwierającą logo autora, jego dane osobowe, adres, kategorię wiekową. Szkoły i placówki kultury sporządzają zbiorowe listy uczestników.

7. Komisja powołana przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury będzie oceniać prace z uwzględnieniem:

· inwencji twórczej i nawiązania do tradycji

· staranności i własnoręcznego wykonania pracy

· różnorodności i nowości technik zastosowanych przy wykonaniu pracy

· wymiarów: max. 0,50 x 0,50 x 0,50

· smaku i pomysłowości udekorowania ciasta – kategoria słodkości

8. Ostateczny termin oddawania prac ustala się na dzień 31 marca 2017 roku do godz. 16.00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sicienku, ul. Bydgoska 6.

9. Wręczenie nagród laureatom nastąpi dnia 5 kwietnia 2017 roku

o godz. 15.00 w sicieńskiej bibliotece

10. Dostarczenie prac jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu i zgodą na publikacje danych osobowych, zdjęć uczestników oraz ich prac.

11. Sprawy nie objęte Regulaminem rozstrzyga Organizator.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
week 26 25 26 27 28 29 30