Świetlica Samsieczno PDF Drukuj Email

Zapieckowicze ,jak co roku, przygotowali mikołajkowo-świąteczne niespodzianki dla wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie oraz członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie.


Najlepiej spędzony czas!

W grudniu gościliśmy miłośników wędkarstwa z gminy Sicienko na I Mikołajkach Wędkarskich, były to osoby, które w ciągu roku uczestniczyły w konkursach wędkarskich na stawach w Sicienku, Łukowcu i Samsiecznie. Naszym gościem był pasjonat wędkarstwa, pan Jakub Malzahn, który zaprezentował nam najnowszy sprzęt oraz bogatą wiedzę z tej dziedziny. Jeden z uczestników spotkania wpisał się do naszej kroniki, że był to najlepiej spędzony czas.


Wyróżniona bombka

W Gminnym Konkursie na Ozdobę Bożonarodzeniową z Zapiecka udział wzięło dziewięć osób. Wyróżnienie zdobyła Milena Kaźnica pracą rzeźbiarską „ Swiąteczna bombka”.


Wernisaż

W ciągu minionego półrocza ośmioosobowa grupa z Zapiecka uczestniczyła w warsztatach rzeźbiarskich . Plon naszych prac zaprezentowaliśmy podczas Wigilii GOK-owskiej.


Wigilia Świetlicowa

Naszą Wigilię uświetnił gość honorowy, pani Gabrysia Adamczyk, która jest naszą wolontariuszką, której bardzo serdecznie dziękujemy za ogromny wkład pracy, serce i bezinteresowność. Podziękowania kierujemy również do pani dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie Teresy Szmelter- Woźniak za życzenia i ogromną słodką niespodziankę oraz członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie za życzenia i pierniczki.


Nasz wkład w WOŚP

Przygotowaliśmy figurki z masy solnej, które na WOŚP malowały dzieci , wykonując z nich upominki dla babć i dziadków.

 

GALERIA

 

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30

Losowe zdjęcie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 

Statystyki

Odsłon : 53192