Świetlica Samsieczno PDF Drukuj Email

Zapieckowicze ,jak co roku, przygotowali mikołajkowo-świąteczne niespodzianki dla wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie oraz członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie.


Najlepiej spędzony czas!

W grudniu gościliśmy miłośników wędkarstwa z gminy Sicienko na I Mikołajkach Wędkarskich, były to osoby, które w ciągu roku uczestniczyły w konkursach wędkarskich na stawach w Sicienku, Łukowcu i Samsiecznie. Naszym gościem był pasjonat wędkarstwa, pan Jakub Malzahn, który zaprezentował nam najnowszy sprzęt oraz bogatą wiedzę z tej dziedziny. Jeden z uczestników spotkania wpisał się do naszej kroniki, że był to najlepiej spędzony czas.


Wyróżniona bombka

W Gminnym Konkursie na Ozdobę Bożonarodzeniową z Zapiecka udział wzięło dziewięć osób. Wyróżnienie zdobyła Milena Kaźnica pracą rzeźbiarską „ Swiąteczna bombka”.


Wernisaż

W ciągu minionego półrocza ośmioosobowa grupa z Zapiecka uczestniczyła w warsztatach rzeźbiarskich . Plon naszych prac zaprezentowaliśmy podczas Wigilii GOK-owskiej.


Wigilia Świetlicowa

Naszą Wigilię uświetnił gość honorowy, pani Gabrysia Adamczyk, która jest naszą wolontariuszką, której bardzo serdecznie dziękujemy za ogromny wkład pracy, serce i bezinteresowność. Podziękowania kierujemy również do pani dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie Teresy Szmelter- Woźniak za życzenia i ogromną słodką niespodziankę oraz członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie za życzenia i pierniczki.


Nasz wkład w WOŚP

Przygotowaliśmy figurki z masy solnej, które na WOŚP malowały dzieci , wykonując z nich upominki dla babć i dziadków.

 

GALERIA

 

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu październik 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31

Losowe zdjęcie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości 

Statystyki

Odsłon : 65874