Przegląd Piosenki Amatorskiej PDF Drukuj Email

REGULAMIN

1. Organizatorem Przeglądu Piosenki Amatorskiej pod hasłem „Śpiewać każdy może” jest Gminny Ośrodek Kultury w Sicienku

2. Cele Przeglądu:

· inspirowanie  i kultywowanie amatorskiej twórczości artystycznej,

· integracja różnorodnych środowisk poprzez wspólne śpiewanie,

· popularyzacja polskich piosenek,

· rozpowszechnianie wzorców spędzania wolnego czasu przez dorosłe osoby,

· wspólne biesiadowanie.

3. Zasady uczestnictwa:

· w Przeglądzie mogą brać udział amatorzy z Gminy Sicienko, wykonawcy piosenek polskich o dowolnej tematyce, mogą to być także zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne (maksymalnie 10 osobowe). Dolna granica wiekowa 18 lat, górnej nie wyznaczamy.

· każdy uczestnik prezentuje dwie  piosenki o łącznym czasie nieprzekraczającym 10 minut,

· rodzaj akompaniamentu dowolny, wykorzystanie playbacku niedopuszczalne;

4. Sprawy organizacyjne:

· kolejność prezentacji będzie losowana przed rozpoczęciem Przeglądu,

· uczestnicy przyjeżdżają na  koszt własny,

· organizatorzy zapewniają nagłośnienie, oświetlenie i obsługę techniczną.

· zgłoszenie udziału w Przeglądzie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne  prawo do rejestracji dowolną techniką zapisu oraz wykorzystania materiału,

· uczestnicy zobowiązani są o nadesłanie karty zgłoszenia, co jest równoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.

· uczestnicy Przeglądu wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych przez Organizatora w celach promocyjno - marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

5. Miejsce i termin imprezy:

Świetlica Wiejska w Mochlu w piątek 21 października 2016 roku o godz. 18.00

6. Organizatorzy zapewniają uczestnikom pamiątkowe dyplomy i słodki poczęstunek.

7. Występy w Przeglądzie Piosenki Amatorskiej nie podlegają ocenie.

8. Zgłoszenia na załączonej karcie należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 8 października 2016 roku na adres Organizatora: Gminny Ośrodek Kultury w Sicienku, ulica Bydgoska 6, 86-014 Sicienko lub adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

9. Wszelkich informacji udziela dyrektor Gminnego  Ośrodka  Kultury w Sicienku,  pod numerem telefonu 52 554 13 05 lub 793 802 229

DO POBRANIA (pdf):

KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU PIOSENKI